Cyberpunk 2077 niedługo dostanie aktualizację. Oglądajcie z nami transmisję CD Projektu

Cyberpunk 2077 - V i Johnny Silverhand
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Cyberpunk 2077 już niedługo wzbogaci się o kolejny pakiet nowości. CD Projekt RED zaprasza graczy na transmisję z pokazem nadchodzącej aktualizacji gry – obejrzymy ją już dziś.

Livestream CD Projektu wystartuje już o godzinie 17:00 i obejrzycie go na kanale Twitch.tv firmy – w tym miejscu. Nie wiemy, jak długo potrwa wydarzenie, ale nie spodziewałbym się, że zajmie mniej niż pół godziny Waszego czasu.

Najnowsze wydanie Night City Wire skupi się na nadchodzącym serialu Edgerunners oraz przyszłości Cyberpunka 2077. Choć nie zabraknie wieści dotyczących gry, wiele wskazuje na to, że głównym daniem programu będzie właśnie cyberpunkowe anime.

Wiemy, że w trakcie pokazu zobaczymy nowe misje, bronie i funkcje zmierzające do gry. Co więcej, zapowiedziano, że część świeżej zawartości ma inspirować się właśnie serialem Edgerunners.

Niestety jest też kiepska wiadomość dla graczy, którzy planowali ponownie zapoznać się z główną fabuła Cyberpunka 2077. W trakcie Night City Wire nie zostanie zaprezentowany tryb Nowej gry +. Na ten moment nie wiadomo, kiedy wyczekiwana funkcja trafi do produkcji CD Projektu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie