Cyberpunk 2077. Patch 1.1 znacząco zmienia rozgrywkę

0 komentarzy

Patch 1.1 do gry Cyberpunk 2077 jest już dostępny! Wprowadza szereg znaczących poprawek i usprawnień.

Twórcy nade wszystko skupili się na stabilności głośnej produkcji. Po zaimplementowaniu zmian gra ma zawieszać się znacznie rzadziej. Gracze niejednokrotnie narzekali na problemy z wypełnieniem szeregu misji, teraz nie powinno nastręczać to trudności. Nie natraficie m.in. na kłopoty związane z opuszczeniem samochodu w zadaniu Szybka i wściekła: Wielki Wyścig. Listę wszystkich modyfikacji znajdziecie tutaj.

Liczne poprawki zostały wprowadzone do wersji dedykowanej konsoli PlayStation 4, która dotychczas uchodziła za skrajnie niedopracowaną. Poza optymalizacją tłumów, skupiono się na też na naprawieniu innych bugów.

W internecie pojawiły się już porównania gry Cyberpunk 2077, przed i po wydaniu patcha. Na ekranie ujrzymy większą ilość elementów, usprawnione zachowanie przechodniów czy zwiększony dystans renderowania. Cieszy fakt, że CD Projekt RED nie próżnuje, podejmując szeroko zakrojone działania by naprawić tytuł. Przed studiem jednak jeszcze długa druga przed oddaniem w ręce klientów w pełni dopracowanej produkcji, zapowiedziano już bowiem patch w wersji 1.2.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się