Cyberpunk 2077

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – oglądajcie na żywo dzisiejszy Night City Wire

Kto nie może doczekać się Cyberpunk 2077, niech szykuje się na popołudnie, kiedy to CD Projekt RED ujawni nowe szczegóły dotyczące gry.

10 sierpnia o godzinie 18:00 czasu polskiego rozpocznie się live stream drugiego Night City Wire, w którym polski deweloper przedstawi kolejne wieści o Cyberpunk 2077. Jeśli chcecie oglądać wszystko na żywo, wystarczy o wspomnianej godzinie ponownie zajrzeć do tego newsa. Transmisja rozpocznie się w okienku umieszczonym na końcu tej wiadomości.

Czego konkretnie się dowiemy? REDzi już wcześniej wspominali, że tym razem podzielą się szczegółami na temat ścieżek życia, pokażą różne rodzaje broni, których będziemy używać w grze oraz omówią przemianę zespołu Refused w SAMURAI.

Najciekawiej prezentuje się pierwszy ze wspomnianych elementów prezentacji – ścieżki życia. Już na samym początku rozgrywki, podczas tworzenia postaci, wybierzemy jedną z nich. To określi historię naszego bohatera oraz atrybuty, jakie będą go wyróżniać. – Wyobraź sobie na przykład, że jesteś “dzieckiem ulicy”. Łatwiej będzie nam wówczas rozmawiać z różnymi gangami. A jeśli wybierzesz ścieżkę “corpo”, możesz mieć przewagę nad ludźmi z korporacji, ponieważ wiesz, jak myślą i jak działają – tłumaczy deweloper.

Pokaz skupi się również na broniach i mamy nadzieję, że poznamy jakieś nowe giwery, których wcześniej nie prezentowano.

Na koniec Refused, czyli zespół, którego kawałki usłyszymy w CP 2077 pod nazwą SAMURAI. Jest energia w ich utworach, posłuchajcie jednego z nich:

Cyberpunk 2077 – Night City Wire live stream

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się