Cyberpunk 2077 z różnymi rozmiarami i kombinacjami genitaliów. Gra oceniona w USA

Cyberpunk 2077 z różnymi rozmiarami i kombinacjami genitaliów. Gra oceniona w USA
Newsy PC PS4 XOne

Organizacja ESRB – zajmująca się klasyfikacją wiekową gier w Stanach Zjednoczonych – przyznała grze Cyberpunk 2077 ocenę 17+. Przy okazji agencja ratingowa ujawniła kilka szczegółów dotyczących choćby personalizacji V.

Kilka dni temu pisaliśmy o ocenie gry Cyberpunk 2077 w Brazylii, gdzie produkcja otrzymała status „tylko dla dorosłych” (18+). Przedstawiciel CD Projekt RED skomentował wówczas sprawę krótko i dobitnie: Zaskoczony? 😏 Nie pieprzymy się. Teraz za tytuł bierze się agencja ratingowa ESRB, która wlepiła mu znaczek „M” (17+). W uzasadnieniu oceny możemy przeczytać, skąd taka a nie inna nota.

Cyberpunk 2077 – picie, ćpanie i seks

Poniżej znajdziecie pełny opis ze strony ESRB, w którym mowa jest m.in. o kreatorze postaci. Wiedzieliśmy, że CD Projekt RED planuje spory zakres opcji w kreowaniu postaci, lecz nie spodziewaliśmy się, że aż tak dokładny.

Z opisu organizacji ratingowej wynika, że personalizacja może obejmować piersi, pośladki i narządy płciowe, a także różne rozmiary i kombinacje genitaliów.

Ponadto w grze znajdą się tak okrutne sceny jak wbijanie przeciwnikowi gwoździ w stopy i ręce, a do tego będziemy mogli pić niemal do upadłego, korzystać z usług prostytutek i wiele więcej.

Cyberpunk 2077 – opis ESRB

To RPG / strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w której gracze wcielają się w najemnika o imieniu V, torującego sobie drogę przez otwarty świat Night City. Gracze mogą eksplorować futurystyczne lokalizacje, wchodzić w interakcje z obywatelami, wykonywać misje i brać udział w walce, aby osiągnąć różne cele w ramach fabuły.

Postacie używają pistoletów, karabinów maszynowych i materiałów wybuchowych podczas szalonych walk z ludźmi i wzmocnionymi cybernetycznie wrogami; gracze mogą również używać broni białej (np. noży na nadgarstku, ulepszonych kończyn), aby dźgać wrogów, a w niektórych przypadkach rozczłonkowywać ich.

Walka jest szalona, ​​z częstymi ostrzałami, krzykami bólu, eksplozjami i efektami rozpryskiwania krwi. Niektóre lokalizacje przedstawiają okaleczone zwłoki z otwartymi jamami klatki piersiowej i / lub odsłoniętymi narządami / wnętrznościami. Podczas jednej misji gracze asystują postaci wbijającej gwoździe w dłonie i stopy; towarzyszy temu sporo krwi oraz krzyk ofiary.

Gra zawiera nagość i zawartość o charakterze seksualnym: Gracze mogą wybrać płeć i dostosować swoją postać; personalizacja może obejmować piersi, pośladki i narządy płciowe, a także różne rozmiary i kombinacje genitaliów.

Gracze mogą znaleźć się w sytuacji, gdzie opcją jest możliwość wzięcia udziału w czynnościach seksualnych z innymi głównymi bohaterami lub prostytutkami – te krótkie sceny seksu (z perspektywy pierwszej osoby) przedstawiają częściowo nagie postacie wydające sugestywnie dźwięki podczas poruszania się w różnych pozycjach. Niektóre sceny zawierają krótkie ujęcia ruchów pchających; inne sceny przedstawiają głowę postaci poruszającą się w kierunku krocza partnera.

Gra zawiera częste przedstawienia i odniesienia do fikcyjnych narkotyków, w tym postaci zażywające te środki. Niektóre sekwencje pozwalają graczowi wielokrotnie pić napoje alkoholowe, dopóki ekran nie zniekształci się; postać gracza może również prowadzić pojazdy pod wpływem alkoholu. W dialogach pojawiają się słowa „f ** k” i „c * nt”.

Cyberpunk 2077 – nowy gameplay w czerwcu

Dzisiaj rano pisaliśmy, że CD Projekt RED zaprasza na pokaz Cyberpunk 2077. Deweloper podał konkretną datę – 11 czerwca. Co prawda nie uściślono, że zobaczymy rozgrywkę, lecz jest to najbardziej prawdopodobna opcja. W końcu pokaz zaplanowano w terminie anulowanego E3, na którym gra z pewnością miałaby swoje gorące kilkanaście minut.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie