Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – nowy gameplay dzisiaj. Zapraszamy na live stream!

Szykujcie się na wieczór pełen emocji, których dostarczy nam studio CD Projekt RED. Deweloper pokaże dzisiaj 15-minutowy gameplay z Cyberpunk 2077.

Już dzisiaj choć trochę przestaniemy zazdrościć tym, co widzieli gameplay Cyberpunk 2077 podczas targów gamescom 2019. REDzi zaplanowali pokaz rozgrywki w sieci i jeśli chcecie zobaczyć go na żywo, zapraszamy do wspólnego oglądania. Live stream rozpocznie się o wyznaczonej godzinie w poniższym okienku.

Cyberpunk 2077 – gameplay – start 30 sierpnia o godz. 20:00

Deweloper informuje, że planowany live stream obejmie 15-minutowy fragment rozgrywki, którą dziennikarze i gracze mogli obejrzeć na gamescomie, oraz wywiady z twórcami zawierające dodatkowe informacje na temat zaprezentowanego materiału: Możecie się spodziewać wnikliwej analizy naszych decyzji kreatywnych, ciekawostek o Pacifice, jednej z dzielnic Night City, a także MNÓSTWA informacji o stylach gry, które będziecie mogli wypróbować już w przyszłym roku.

Cyberpunk 2077 – live stream gameplay:

Data premiery Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku na Xbox One, PS4 i PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%