Cyberpunk 2077 – nowy gameplay odpalony na GeForce RTX 2080 Ti

0 komentarzy

Nvidia ujawniła, że najnowszy gameplay z Cyberpunk 2077 został zarejestrowany na komputerze PC z kartą graficzną GeForce RTX 2080 Ti.

Studio CD Projekt RED pochwaliło się przed weekendem świeżutkim gameplay’em z Cyberpunk 2077. Filmik przedstawia 15 minut rozgrywki – możemy spojrzeć na jazdę autem, motocyklem, kilka stylów rozgrywki, rozwój postaci oraz to, w jaki sposób nasze decyzje wpływają na świat. Standardowo, wszystko zostało zarejestrowane na bardzo mocnym komputerze PC i choć nie znamy pełnej konfiguracji, firm Nvidia zdradziła, że blaszak miał na swoim pokładzie kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti.

Cyberpunk 2077 na RTX z ray tracinfiem

Dodatkowo zielona ekipa zapewnia, że nowy gameplay Cyberpunk 2077 pokazuje grę z włączoną funkcją ray tracingu, dostępną dla osób, które posiadają karty graficzne z rodziny RTX.

Poniżej jeszcze raz przypominamy świeżutki gameplay i przypominamy, że data premiery Cyberpunk 2077 została ustalona na 16 kwietnia 2020 roku. Zagramy na PC, PS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się