Cyberpunk 2077 – na weekend ważne ogłoszenie, a dzisiaj nowy świetny screen

CD Projekt RED nie pozwala zapomnieć o Cyberpunk 2077 choćby na moment. Deweloper szykuje na weekend ujawnienie obsady do polskiej wersji językowej gry i publikuje kolejny screen.

Cyberpunk 2077 zostanie wyposażony w pełny polski dubbing, co niespodzianką oczywiście nie jest. Nadal jednak nie wiemy, jakimi głosami przemówią do nas bohaterowie gry, choć wszystko wyjaśni się już w nadchodzący weekend.

Cyberpunk 2077 – polski dubbing – jacy aktorzy?

CD Projekt RED zaprasza na panel o polskiej wersji językowej Cyberpunk 2077. Wydarzenie zaplanowano na sobotę 28 września o godz. 16:00 w auli Hali EXPO w Łodzi (al. Politechniki 4). W panelu udział wezmą Adam Badowski (Game Director), Mikołaj Szwed (Senior Localization Producer) oraz wybrani aktorzy, którzy użyczą głosu postaciom w polskiej wersji językowej Cyberpunk 2077.

REDzi podkreślają: Podczas panelu po raz pierwszy ujawnimy kto wcieli się w główne postaci w polskiej wersji językowej gry.

Macie jakieś oczekiwania odnośnie aktorów, których chcielibyście usłyszeć?

Cyberpunk 2077 z nowym screenem

Twórcy gry wrzucili również na Twittera kolejnego screena, którego uzupełnili opisem “Need a hand?”. Przedstawiona scena prowadzi nas na wysypisko śmieci, pokazując przy okazji moc detali, jakie zobaczymy w CP 2077.

Cyberpunk 2077

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 pojawi się na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Premiera gry została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.