Cyberpunk 2077 – multiplayer oficjalnie! Fabuła na tym nie ucierpi

Cyberpunk 2077 – multiplayer oficjalnie! Fabuła na tym nie ucierpi
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Studio CD Projekt RED ogłasza oficjalnie, że Cyberpunk 2077 doczeka się trybu multiplayer. Deweloper uspokaja jednocześnie – kampania fabularna nie ucierpi na takiej decyzji.

Od bardzo długiego czasu studio CD Projekt RED jest pytane, czy Cyberpunk 2077 otrzyma – oprócz kampanii fabularnej – tryby sieciowe. Dzisiaj deweloper daje jednoznaczną odpowiedź – TAK.

Cyberpunk 2077 – multiplayer? Najpierw kampania i dodatki

REDzi obwieszczają multiplayer do Cyberpunk 2077 wpisem na Twitterze:

Dotychczas jedyne, co powiedzieliśmy o multi, to to, że znajdowało się w dziale badań i rozwoju. Ponieważ zbliżamy się do uruchomienia gry „single player” Cyberpunk 2077 w kwietniu 2020 r., chcielibyśmy potwierdzić, że multiplayer powstaje.

Na szczęście nie musimy się martwić, że prace nad trybami sieciowymi odciągną zespół tworzący Cyberpunk 2077 od tego, co najważniejsze – kampanii oraz dodatków po premierze:

Na razie planujemy dostarczyć Cyberpunk 2077 w kwietniu, a następnie zajmiemy się DLC (za darmo!) i zawartością dla jednego gracza, a gdy już skończymy – zaprosimy Cię do akcji w trybie multiplayer.

CD Projekt RED zamierza również rozszerzyć zespół o kolejne osoby, które zajmą się modułem sieciowym Cyberpunk 2077. Na oficjalnej stronie studia pojawiły się oferty dla pracowników specjalizujących się w projektowaniu rozgrywek multiplayer.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 pojawi się na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Premiera gry została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie