Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 na Gamescom 2018. CD Projekt RED pokazuje nowe materiały z gry

Na targach Gamescom 2018 nie zabrakło CD Projekt RED. Polski deweloper przywiózł ze sobą gameplay z Cyberpunk 2077, lecz póki co nadal pokazuje go jedynie za zamkniętymi drzwiami. Dla reszty są jednak screeny!

Niestety, gameplay z Cyberpunk 2077 wciąż jest przeznaczony dla oczu nielicznych, choć gorąco liczyliśmy na to, że CD Projekt RED wystrzeli nas w kosmos jakąś dłuższą prezentacją. Rozgrywka pozostaje za zamkniętymi drzwiami, lecz na otarcie łez nasze rodzime studio pokazało kilka screenów z gry.

Cyberpunk 2077 – Gamescom 2018 – screeny

Poniżej znajdziecie cztery obrazki prezentujące Cyberpunk 2077. Futurystyczny klimat przeplatany jest tutaj ciekawymi motywami z przeszłości, które widocznie w przyszłości nadal będą na topie. Mowa o ortalionowych kurtkach, lecz jak wiadomo, moda lubi zataczać koła.

Całość prezentuje się wybornie i aż szkoda, że to tylko nieruchome kadry. Jak jednak zaznacza projektant questów Patrick Mills w rozmowie z serwisem PCGamer: CD Projekt RED nie jest jeszcze gotowe na publiczną prezentację rozgrywki.

Cyberpunk 2077 – gameplay z Gamescom różni się od tego z E3

Patrick Mills zaznacza również, że zamknięta prezentacja Cyberpunk 2077 na Gamescom 2018 nieznacznie różni się od tego, co mogliśmy zobaczyć na targach E3. – Największą różnicą między tym, co mieliśmy na E3 i teraz, jest to, że na E3 pokazywaliśmy naszą bohaterkę, a w tym gameplay’u pokazujemy naszego męskiego protagonistę – mówi Mills. – Dodatkowo, istnieją pewne inne drobne zmiany, w jaki sposób rozwiązuje się sytuację z gangiem i innymi rzeczami. Niektóre małe różnice po prostu pokazują, że możesz grać inaczej.

Deweloper zapytany o to, kiedy demo Cyberpunk 2077 zostanie pokazane światu, odpowiada: Nie wiem, nie jestem w stanie powiedzieć. Na razie CD Projekt RED chce sprawdzić, jak na gameplay reagują branżowe media. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%