Gracze błagają o drugi dodatek do Cyberpunka 2077. Powstała specjalna petycja

Cyberpunk 2077 z jednym DLC to za mało? Gracze błagają o więcej
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Graczom chyba nie wystarcza, że Cyberpunk 2077 otrzyma tylko jedno DLC fabularne. Proszą więc, aby CD Projekt RED wspierało grę jeszcze dłużej.

Gdy gruchnęła wieść, że pierwsze fabularne DLC do Cyberpunk 2077 będzie ostatnim, w sieci zagrzmiało. W sumie nie ma się czego dziwić – twórcy obiecywali wsparcie po premierze nie mniejsze niż przy okazji Wiedźmina 3. Szkoda tylko, że mało kto spodziewał się, że tak naprawdę będzie chodzić głównie o aktualizacje naprawiające grę.

Teraz jest już jednak naprawdę dobrze. Na tyle, że CP77 przeżywa drugą młodość i po takim czasie od premiery bije kolejne rekordy. CDPR ma się z czego cieszyć, a gracze chętnie przeżywają przygody w Night City. Oczywiście pomógł w tym spektakularny sukces Edgerunners na Netfliksie, a także bardzo dobry stan gry na obecny moment.

Wciąż wielu fanów uważa jednak, że jedno DLC fabularne to stanowczo za mało. Dlatego powstała specjalna internetowa petycja. Organizatorzy zbierają podpisy w celu ubłagania deweloperów o stworzenie kolejnego dodatku. A jeszcze nawet pierwszy się nie ukazał…

Wraz z sukcesem Cyberpunk Edgerunners, Cyberpunk 2077 doczekał się swoistego odrodzenia i CD Projekt RED musi działać szybko, aby utrzymać Cyberpunk 2077 przy życiu. Chcemy i zasługujemy na długoterminowe wsparcie dla gry, której kibicujemy i którą kochamy!

– czytamy w petycji

Na moment pisania tego artykułu organizatorom akcji udało się zebrać ponad 16 tys. podpisów (z wymaganych 25 tys.). Czy to jednak faktycznie może coś dać? Kto wie, CDPR w końcu nie wyklucza, że CP77 może utrzymać się na ustach graczy przez jeszcze dłuższy czas…

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie