Cyberpunk 2077 z lepszymi teksturami budynków, terenu i środowiska. Warto sprawdzić

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition
Newsy PC

Cyberpunk 2077, podobnie jak Wiedźmin 3, jest jedną z najchętniej modowanych gier. Nic więc dziwnego, że w serwisie NexusMods pojawił się kolejny mod, poprawiający grafikę. Nazywa się Environment textures overhaul.

Modder nickiem “nigeez” wydał właśnie nowy pakiet tekstur HD dla gry Cyberpunk 2077. Pakiet ten sprawia, że gra wygląda znacznie lepiej, zastępując niskiej jakości tekstury znacznie wyraźniejszymi i ostrzejszymi. Należy jednak pamiętać, że paczka koncentruje się tylko na poprawie jakości tekstur architektonicznych, terenowych i środowiskowych. Ale koniec końców i tak robi niezła robotę.

Cyberpunk 2077 – Environment textures overhaul Mod

Pakiet jest dostępny w dwóch wersjach. Wersja 4K zawiera tekstury 4K, choć są tu też i takie, które są w 2K (te rzadziej spotykane tekstury). Zawiera również mapy w rozdzielczości 2K, przy czym niektóre mapy dużych obszarów występują w rozdzielczości 4K. Ponadto mamy tu jeszcze mapy tekstur w rozdzielczości 2K i mikroblendy w rozdzielczości 1K. Wersja o nazwie 2K różni się od wspomnianej tylko tym, że wszystkie tekstury są w rozdzielczości 2K. Należy przy tym pamiętać, że mod ów nie będzie kompatybilny z modem Cyberpunk 2077 HD Reworked. Będzie więc trzeba go wyłączyć, jeśli zechcemy sprawdzić, czy ten nowy daje lepsze wyniki. Modyfikację możecie pobrać przechodząc pod TEN link. Tam też znajdziecie grafiki, obrazujące jej działanie.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie