Cyberpunk 2077 do ogrania za darmo. Nie każdy skorzysta

Cyberpunk 2077 do ogrania za darmo. Nie każdy skorzysta
Newsy PS5 Xbox Series

Cyberpunk 2077 będzie dostępny do ogrania całkowicie za darmo! Haczyk jest w tym, że oferta przeznaczona została wyłącznie na konsole.

CD Projekt RED ucieszy graczy, którzy do tej pory nie wybrali się jeszcze na przygodę w Night City. Będą oni mogli zwiedzić miasto zupełnie za darmo, ale tylko przez określony czas i do tego na konsolach.

Cyberpunk 2077 do ogrania za darmo!

Ten świetny prezent od polskiego studia ma najpewniej na celu przekonanie graczy, że warto zainteresować się ich łataną od dawna produkcją. Premiera dawno za nami, a obecnie dominuje przekonanie, że CP77 to jeden z najlepszych RPG-ów ostatnich lat. Szczególnie wraz z dodatkiem “Widmo wolności”, który znacząco poszerza historię i wprowadza sporo nowych atrakcji.

Darmowy weekend z Cyberpunk 2077 rozpocznie się już 28 marca o godzinie 16:00 czasu polskiego i potrwa do 1 marca, do godziny 8:59 czasu polskiego. Jeśli więc nie macie co robić na Wielkanoc, to chyba właśnie znaleźliście najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Warto zaznaczyć, że oferta dotyczy wyłącznie wersji gry na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Nie wiemy, czemu nie pokuszono o udostępnienie edycji na PC.

Jeśli jednak chcielibyście w trakcie weekendu przejść całą grę – nic takiego nie będzie miało miejsca. Twórcy poinformowali, że trial zapewnia nam 5 godzin rozgrywki, czyli cały prolog wraz ze stworzeniem postaci. Być może załapiecie się również na parę questów w otwartym świecie gry. Do ogrania tytułu nie potrzeba żadnej subskrypcji ani dodatkowych płatności.

Na ten moment nie wiemy, czy postępy mogą przenieść się do pełnej wersji gry, ale zgaduję, że jak najbardziej. Wtedy, jeśli tylko zechcecie kupić Cyberpunka, będziecie mogli kontynuować rozgrywkę od momentu, w którym zakończyliście darmowy trial. A przynajmniej na to mamy nadzieję.

Źródło: https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1772277377113985424

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie