Cyberpunk 2077 – Demon Software ciekawą umiejętnością, którą dysponuje V

Cyberpunk 2077 – Demon Software ciekawą umiejętnością, którą dysponuje V
Newsy PC PS4 XOne

Cyberpunk 2077 został zaprezentowany podczas imprezy PAX Australia, a jeden z dziennikarzy obecnych na pokazie zauważył nową umiejętność V – demoniczne oprogramowanie. 

Dzisiaj startuje PAX Australia 2019, a na imprezie nie zabrakło polskiego Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt RED. Odwiedzający targi mogą obejrzeć godzinny gameplay, w którym można dojrzeć kilka nowych i interesujących umiejętności.

Cyberpunk 2077  i Demon Software

Na pokazie obecny był dziennikarz serwisu GameSpot i to właśnie on pisze o umiejętności V nazwanej Demon Software: V może użyć tej zdolności, by sprawić, że wróg zaatakuje samego siebie. W demo z PAX Aus, V użył demonicznego oprogramowania na ręce wroga i zaraz po tym ta ręka zaatakowała resztę ciała.

Ponoć oglądanie opętanego wroga walczącego przeciwko sobie robi wrażenie. Możemy się domyślić, że jeśli przeciwnik trzyma w ręku broń, która została zhakowana umiejętnością Demon Software, po prostu strzeli sobie w głowę, przy czym druga dłoń będzie starała się powstrzymać samounicestwienie. Ciekawe, czy umiejętności użyjemy również na innych częściach ciała i co będzie się z tym wiązało.

Drugą przedstawioną na PAX Australia umiejętnością V, było korzystanie z nanoprzewodów, o których już wcześniej słyszeliśmy. Dla przypomnienia, ukryte w nadgarstkach V nanoprzewody są jak metalowe struny. Możemy je ze sobą połączyć, otrzymując tym samym linkę do podduszania przeciwników, co znajdzie zastosowanie przy licznych akcjach skradankowych, gdzie zależy nam na pozostaniu niezauważonym. Po ich rozłączeniu otrzymujemy natomiast dwa niezwykle ostre bicze do smagania i dosłownie krojenia przeciwników.

Na tym jednak rola nanoprzewodów się nie kończy, ponieważ jest to również narzędzie do hakowania, również wrogów. Możemy np. wysłać przeciwnikowi złośliwego wirusa, by zwariował i zaczął strzelać do swoich towarzyszy.

Cyberpunk 2077 w polskiej wersji na PGA 2019

Pamiętajcie, że na następny weekend będziemy mogli zobaczyć Cyberpunk 2077 na własne oczy, przybywając do Poznania na PGA 2019. Będzie to pierwsze spojrzenie na polski dubbing w grze.

Premiera Cyberpunk 2077 będzie miała miejsce 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 oraz Xbox One.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie