Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – ciąg dalszy problemów ze zwrotem pieniędzy od Sony

Gracze chcący zwrócić Cyberpunk 2077 na platformach Sony wciąż nie mogą otrzymać satysfakcjonującej odpowiedzi. CD Projekt uspokaja fanów.

Cyberpunk ma sporo problemów i bynajmniej nie chodzi tu tylko o sporą ilość błędów na premierę i kiepską optymalizację. Fani chcący otrzymać zwrot pieniędzy za kopię gry na PlayStation doświadczają sporych trudności i okazuje się, że raczej sprawa nie znajdzie szybkiego rozwiązania.

CD Projekt wysłał graczom chcących zwrócić grę specjalne wiadomości e-mail. Redzi zaznaczają w nich, że gracze chcący zwrócić Cyberpunka na Xbox powinni udać się na stronę Microsoftu, a ci posiadający grę na PlayStation muszą poczekać na dalsze działania CD Projektu.

Co ciekawe, CDP RED wcześniej prosili o skontaktowanie się bezpośrednio z Sony, jednak najwyraźniej producent PlayStation nie przystał na taką opcję.

Drogi graczu,

To potwierdzenie tego, że otrzymaliśmy od ciebie prośbę o pomoc w otrzymaniu zwrotu pieniędzy za Cyberpunka 2077 na konsolę. (…). Odezwiemy się do ciebie nie później niż pod koniec 2020 roku z informacją o dalszych krokach.

(…). Jeśli posiadasz cyfrową kopię gry na PlayStation, proszę poczekaj na kolejną wiadomość.

Fragment maila od CD Projektu opublikowanego przez Kotaku

Na ten moment niezadowolonym graczom Cyberpunka nie pozostaje nic innego, jak czekać na wiadomości od dewelopera. Sony słynie z bardzo ścisłego trzymania się swojej polityki zwrotów i nic dziwnego, że Redzi mają problem z dogadaniem się z firmą.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się