Cyberpunk 2077 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – Sony odmawia zwrócenia pieniędzy niektórym graczom

CD PROJEKT RED umożliwiło graczom dokonywanie zwrotów Cyberpunk 2077. Niestety, Sony nie akceptuje zgłoszeń wszystkich niezadowolonych graczy.

Premiera Cyberpunka wciąż głośno rozbrzmiewa w mediach branżowych i rozmaitych forach. Okropnie duża ilość błędów i kiepska optymalizacja doprowadzają graczy do szału, a CD PROJEKT umożliwił niezadowolonym klientom otrzymanie zwrotu pieniędzy za grę.

Niestety, nie wszyscy pośrednicy sprzedaży respektują postanowienie Redów. Po Internecie krążą zrzuty ekranu pokazujące, że obsługa klienta Sony odrzuca część próśb o zwrot. Producent prosi o poczekanie na nadchodzące w przyszłym roku aktualizacje.

Poniżej możecie zobaczyć przykładowe relacje graczy.

Sony słynie z bardzo restrykcyjnego regulaminu odnośnie zwrotów na swoich platformach. W tym przypadku doszło jednak do sytuacji, gdzie część użytkowników otrzymała zwrot pieniędzy, a część nie. Dwojakość rozwiązań zgłoszeń wynika zapewne z wielu, nieznanych graczom czynników. Na ten moment możemy tylko spekulować.

Dodatkowo nie mamy pewności, czy CD PROJEKT RED uzgodnili swoją politykę zwrotów z którymś z producentów konsol. Ostateczna decyzja o ewentualnym zwróceniu pieniędzy należy mimo wszystko do sprzedającego, który musi obsługiwać swoich klientów zgodnie z ustanowionym regulaminem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się