Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED ma nas zaskoczyć Lady Gagą. Trzy pomysły na piosenkarkę w grze

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, jakoby data premiery Cyberpunk 2077 miała zostać ogłoszona na targach E3 2019, a w grze pojawi się sama królowa show-biznesu, czyli Lady Gaga.

Wiemy, że dla niektórych z Was taka informacja może wyglądać jak z pierwszego lepszego brukowca, lecz francuski serwis ActuGaming twierdzi, że ma informatora powiązanego z CD Projekt RED, a ten z kolei uważa, że Lady Gaga brała udział w sesjach motion capture, dzięki którym wizerunek piosenkarki zostanie przeniesiony do Cyberpunk 2077.

Co Lady Gaga może robić w Cyberpunk 2077?

Jedno jest pewne – wizerunek Lady Gagi doskonale pasuje do cyberpunkowego świata, więc piosenkarka na pewno by się w nim odnalazła. Jeśli informacje wspomnianego źródła są prawdziwe, moglibyśmy ją zobaczyć w trzech rolach (macie jeszcze inne pomysły?). Lady Gaga mogłaby pojawić się Cyberpunk 2077 jako jedna z postaci towarzyszących naszemu bohaterowi/bohaterce. CD Projekt RED zaznaczało wcześniej, że w grze zobaczymy kilku bohaterów niezależnych, którzy dołączą do nas na czas wykonywania niektórych zadań. Inny scenariusz, to piosenkarka w roli NPC, którą spotykamy podczas questa pobocznego w grze. Może być jednak i tak, że Lady Gaga wystąpi w Cyberpunk 2077 w roli, w której czuje się najlepiej, czyli na scenie. Wyobrażacie sobie sytuację, w której podczas wykonywania wątku głównego wchodzimy do baru z przygaszonymi światłami, gdzie załatwiamy szemrane interesy, a Lady Gaga pojawia się na scenie i śpiewa jeden ze swoich hitów? Taki występ z pewnością napędziłby dodatkowego rozgłosu samej grze, a o to przecież w tym interesie chodzi.

Smaczku całości dodaje fakt, że oficjalny profil Cyberpunk 2077 kontaktował się z piosenkarką poprzez Twittera, odpowiadając kilka miesięcy temu na jeden z jej postów:

Czy takie rzeczy dzieją się przypadkowo?

Data premiery Cyberpunk 2077 na E3 2019

Serwis ActuGaming przyniósł ze sobą nie tylko plotkę z Lady Gagą. Informator portalu twierdzi, że CD Projekt RED rozważa, czy już podczas czerwcowych targów E3 nie ujawnić jednej z najbardziej oczekiwanej wieści – daty premiery Cyberpunk 2077.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.