Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 komentarz

Cyberpunk 2077 bugi. Bohaterowie paradują z rozpiętymi rozporkami

Bugi w Cyberpunk 2077 potrafią rozbawić. Bohaterowie chodzą z przyrodzeniem na wierzchu

Jak wiecie Cyberpunk 2077 pełen jest różnego rodzaju glitchy. Produkcja CD Projekt Red zdecydowanie nie domaga w kwestiach technicznych. Doświadczymy lewitujących telefonów, przenikających się obiektów czy problemów z doczytywaniem się tekstur. Wiele wpadek deweloperów potrafi irytować, jednakże niektóre z nich są bardzo zabawne.

Jednym z takich błędów są na pewno intymne części ciała, które nie są skrywane w spodniach, lecz wydostały się na zewnątrz. Mało prawdopodobne, by główny protagonista okazał się być ekshibicjonistą. Nie sądzimy też by znalazła tu zastosowanie zasada – styl ponad wszystko. Wszakże inni mieszkańcy Night City nie paradują z genitaliami na wierzchu. Mamy tu więc do czynienia z kolejnym niedopatrzeniem.

Wspomniany defekt dotyczy nie tylko męskich bohaterów. Zdjęcia graczy ilustrują również kobiety, które postanowiły przewietrzyć biust. Wy też spotkaliście z tym nietypowym problemem?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się