Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberprank 2069 na PC w tym miesiącu. „Gra RPG nowej generacji”

A teraz ciekawostka z cyberpunkowego świata. Na Steam możemy znaleźć kartę gry Cyberprank 2069, która ma zadebiutować w ciągu najbliższych tygodni.

Wielu graczy czeka na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED, a tymczasem przed nami premiera… Cyberprank 2069. Żeby nie było, ten tytuł nie ma ani jednego piksela wspólnej treści ze wspomnianym tytułem od REDów i powstaje pod skrzydłami studia Cyberpath.

O grze zrobiło się głośno na Reddit i jeśli wierzyć umieszczonym tam komentarzom, produkcja nosiła początkowo tytuł Cyberpunk 2069, a nawet posiadała podobną czcionkę z logo, co polski Cyberpunk 2077. Zmiana nazwy na Cyberprank podobno miała miejsce po tym, jak wątek poświęcony grze – nazwany My lord…is that legal? – zyskał na popularności. A czym jest tajemniczy Cyberprank 2069?

Cyberprank 2069 – opis gry i screeny

W opisie tytułu na Steam jasno zaznaczono – ta gra nie jest w żadnym stopniu połączona z Cyberpunk 2077.

Według dewelopera, mamy otrzymać grę RPG nowej generacji. Cyberprank 2069 to prawdziwa symulacja życia w świecie przyszłości. W 2069 r. ludzie zostaną zniewoleni przez rasę inteligentnych komputerów. Świat zamienił się w cyberghetto. Główny bohater to policjant z przeszłości, który chce zostać najbogatszym mieszkańcem miasta przyszłości.

Gracz, po ukończeniu każdej misji, zdobędzie doświadczenie, podczas gdy jego poziom cyber-reputacji wzrośnie. Z każdym nowym poziomem gracz otworzy nowe opcje dostosowywania, które podkreślają wysoki status bohatera. Oprócz doświadczenia, za każde ukończone zadanie otrzymasz pieniądze, cyber-dolary. Gromadząc kapitał, zbliżysz się do celu gry – zostania najbogatszym mieszkańcem przyszłego megalopolis!

Deweloper obiecuje otwarty świat, słodką grafikę, przestronne miasto i styl cyberpunk. Trailera nie ma, lecz poniżej możecie zobaczyć kilka wiejących pustką screenów. Ciekawe, czy tytuł zaoferuje coś ciekawego dla fanów gier niezależnych, oprócz podobieństwa w nazwie do Cyberpunk 2077.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się