CS:GO stało się nudne? Tak zagracie w trybie Battle Royale

Coś dla osób, które szukają nowych emocji w popularnej strzelaninie Valve.

Go 4 The Kill jest nowym modem do CS:GO, który pozwala zagrać w ten tytuł na zewnętrznym serwerze z zasadami Battle Royale. Twórcy projektu czerpali inspirację z H1Z1 oraz trybu King of The Kill. Zaczynamy zatem na mapie bez żadnego ekwipunku, który musimy jak najszybciej znaleźć i następnie wybić wszystkich przeciwników. Wygrywa ostatni, który zachowa punkty życia.

Sama mapa na serwerze Go 4 The Kill jest kilkukrotnie większa niż lokacje z CS:GO. Twórcy moda użyli do porównania miejscówkę de_overpass z tytułu Valve (screen poniżej), lecz zaznaczają, że mapa w Go 4 The Kill składa się z czterech takich fragmentów (na screenie widzimy zatem jedynie 1/4 mapy).

Go 4 The Kill

Sama mapa w Go 4 The Kill została zaprojektowana bez zbędnych detali, by gracze mogli pobawić się na niej na słabszych komputerach. Kto będzie odczuwał jednak spadki animacji, może dodatkowo przełączyć odległość renderowania z normalnej na niską, co powinno poprawić wydajność.

Zerknijcie na poniższy screen – na niskim renderowaniu zyskujemy nawet 200 fps-ów.

Go 4 The Kill

Chcecie zagrać w CS:GO na zasadach Battle Royale? Na oficjalnej stronie Go 4 The Kill rozpoczniecie zabawę i poznacie więcej szczegółów odnośnie modyfikacji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.