Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Amazon nie radzi sobie z grami. Crucible zostaje skasowane

Niestety, Amazon rezygnuje z naprawy gry Crucible. Projekt trafił do kosza, a wszystkie osoby, które zakupiły grę mogą liczyć na zwrot pieniędzy.

Nawet najwięksi giganci branży popełniają błędy. Choć Amazon Game Studios dopiero raczkuje jako deweloper, to już musi pogodzić się z pierwszą porażką.

Gra Crucible to drużynowa strzelanka dla wielu graczy. Produkcja zawiodła oczekiwania użytkowników, którzy narzekali na liczne niedoróbki, nudę i słabą optymalizację. AGS podjęło się próby naprawy gry, jednak na samej próbie się zakończyło. Firma wystosowała dość smutne oświadczenie.

Nie będziemy już rozwijać Crucible. Bardzo doceniamy to, jak fani zebrali się wokół efektów naszej pracy i uwielbialiśmy spoglądać na wasze odczucia odnośnie zmian, które wprowadziliśmy w przeciągu ostatnich kilku miesięcy, ale nie widzimy zdrowej, sensownej przyszłości dla Crucible. Przenosimy nasze zespoły do prac nad New World i innymi nadchodzącymi projektami od Amazon Games.

~Zespół Crucible

Oznacza to, że Crucible zostaje oficjalnie skasowane. Gra przestanie otrzymywać dalsze aktualizacje, a systemy dobierania graczy staną się zablokowane. Dodatkowo serwery zostaną wyłączone 9 listopada.

Wszystkie osoby, które kupiły grę, mogą uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Instrukcję uzyskania go znajdziecie w tym miejscu.

Crucible miało swoją premiere w maju tego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się