Creed 3 z nową datą premiery. Film zobaczymy dopiero w przyszłym roku

Creed 3 z przesuniętą datą premiery. Film nie zadebiutuje w tym roku
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Wygląda na to, że Creed 3 nie pojawi się w kinach zbyt szybko. Premierę przesunięto i wiadomo już, że nie nastąpi w tym roku.

Jak podaje portal Variety, nie mamy co liczyć na ujrzenie nowego Creeda tej jesieni. Premierę przełożono zaledwie o parę miesięcy, lecz przez to film zobaczymy dopiero w przyszłym roku. Zamiast 23 listopada 2022 film trafi do kin 3 marca 2023. Szczegóły związane z fabułą nie są jeszcze znane.

W obsadzie pojawią się: Michael B. Jordan w głównej roli, a także Tessa Thompson, Phylicia Rashad i Jonathan Majors, który wcieli się w nowego przeciwnika tytułowego bohatera. W drugoplanowych rolach znajdą się też Selenis Leyva, Thaddeus J. Mixson, Spence Moore II, Mila Davis-Kent, Wood Harris i Florian Munteanu. Wiadomo już, że na ekranach nie zobaczymy Sylvestra Stallone’a, co z najnowszej odsłony Creeda czyni pierwszy film z uniwersum bez udziału Rocky’ego. Twórca postaci pozostał natomiast przy Creed 3 w charakterze producenta.

Twórcy nie zamierzają poprzestać na Creedzie. Wiadomo, że w przygotowaniu jest już także spin-off Rocky’ego poświęcony postaci Ivana Drago.

Udostępnij: