Ivan i Viktor Drago bohaterami nowego spin-offu Rocky’ego. Uniwersum rozrasta się

Ivan Drago z Rocky'ego IV otrzyma własny spin-off
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Świat Rocky’ego rozwija się dalej pomimo zakończenia głównej serii. Bohaterami nowego spin-offu zostaną Ivan Drago oraz jego syn Viktor.

Bohater Dolpha Lundgrena pojawił się po raz pierwszy w filmie Rocky IV. Teraz raport zaprezentowany przez portal The Wrap wskazuje, że radziecki mistrz świata amatorów powróci w spin-offie całej serii. Produkcję zatytułowano Drago, scenariusz tworzy Robert Lawton. Wiadomo już, że w filmie jako Ivan Drago powróci Dolph Lundgren, zaś w jego syna ponownie wcieli się Florian Munteanu. Viktor Drago zadebiutował już na ekranie – widzieliśmy go w filmie Creed II.

To już kolejny spin-off legendarnej dla wielu osób serii. Dużym powodzeniem cieszy się wspomniany Creed, w którym Michael B. Jordan wciela się w syna dawnego przyjaciela Rocky’ego. Wygląda więc na to, że i antagoniści mogą otrzymać godną kontynuację swoich wątków.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy produkcja mogłaby ujrzeć światło dzienne. Nie ma także informacji, czy Sylvester Stallone będzie w jakikolwiek sposób związany z filmem. Aktor w ostatnim czasie walczy o prawa autorskie do postaci Rocky’ego, nie ma więc pewności, czy jego prywatna krucjata przeciwko producentowi oryginalnego filmu nie odbije się negatywnie również na spin-offach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie