Faye Valentine i Ein w aktorskiej wersji Cowboy Bebop

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Pies Ein z serialu Cowboy Bebop na bloopersach z planu

Na Netflix zadebiutowała ostatnio aktorska wersja anime Cowboy Bebop. Naszą uwagę w serialu przykuła najbardziej kudłata postać, czyli Ein.

Praca z psem na planie nie należy do najłatwiejszych. Uroku psim aktorom nie brakuje, jednak czasem zawodzą komendy lub wszędobylska sierść dostaje się tam, gdzie nie powinna. Ekipa Cowboya Bebopa doskonale zdaje sobie z tego sprawę – dwa corgi wcielające się w Eina nie zawsze bowiem były dobrymi pieskami. Sprawdźcie zresztą sami:

Cowboy Bebop opowiada o łowcach nagród przemierzających przestrzeń kosmiczną w pogoni za przestępcami. W obsadzie znaleźli się m.in.: John Cho (Spike Spiegel), Daniella Pineda (Faye Valentine) i Mustafa Shakir (Jet Black), a także oczywiście dwa corgi: Harry oraz Charlie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%