Nowy sprzęt z logo GeForce GTX. Tym razem to… klawiatura

0 komentarzy

Giganci branży elektronicznej właśnie połączyli siły, by dać graczom wyjątkową wersję popularnej klawiatury mechanicznej: MasterKeys Pro L NVIDIA Edition.

Cooler Master i NVIDIA prezentują specjalną edycję klawiatury MasterKeys, której wyróżnikiem jest zielone podświetlenie LED i klawisze z grawerem NVIDIA. Dodatkowo biała płytka pod przyciskami wzmacnia efekty świetlne. Do tego dochodzi też kilka opcji podświetlenia i możliwość zaprogramowania własnego trybu. Dzięki systemowi On-the-fly wszystkie te zmiany można wprowadzać z poziomu samej klawiatury, bez konieczności sięgania po oprogramowanie.

Zmianie nie uległy wszystkie te elementy, które wpłynęły na popularność standardowej edycji MasterKeys. Klawiatura nadal wyposażona jest w przełączniki Cherry MX Red. Jak na mechanika dla graczy przystało, produkt Cooler Mastera pozwala również na nagrywanie makr i profili.

MasterKeys Pro L NVIDIA Edition

Producent przekonuje, że MasterKeys sprawdzi się zarówno podczas grania, jak i w pracy. Wystarczy wcisnąć kombinację klawiszy FN+ESC, by wyłączyć wszystkie makra i tryby świetlne – wtedy mechanik Cooler Mastera stanie się po prostu wygodną, solidną klawiaturą o minimalistycznym designie.

MasterKeys Pro L NVIDIA Edition

Klawiatura MasterKeys Pro L NVIDIA Edition kosztuje około 545 zł.

Cechy produktu:
⦁ Przełączniki: Cherry MX Red
⦁ Procesor: 32bit ARM Cortex M0
⦁ Podświetlenie LED: zielone
⦁ Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz
⦁ Wewnętrzna pamięć: 512KB
⦁ System On-the-fly: podświetlenie i makra
⦁ Złącze: USB 2.0
⦁ Wymiary: 439 x 130 x 42 mm
⦁ Długość kabla: 1,5 m

MasterKeys Pro L NVIDIA Edition

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się