Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

CoD WWII The War Machine DLC. Poczuj się jak w Assassin’s Creed Origins

Deweloperzy ze studia Sledgehammer Games, rozpoczęli nową serię filmów na YouTube, w której szczegółowo opisują wskazówki i triki, które mogą się przydać na nowych mapach nadchodzącego DLC pt. The War Machine. Na pierwszy ogień poleciał Egipt.

CoD w Egipcie – poczuj ducha nowego Assassin’s Creed

Jeśli jesteś wiernym fanem serii Call of Duty i nie możesz doczekać się dodatku, który w wolnym tłumaczeniu oznacza Machinę Wojenną, masz szansę na umilenie sobie tych oczekiwań. Od wczoraj na YouTubie możemy oglądać pierwszy odcinek nowej serii filmików od twórców gry, w której będą przedstawiać dogłębne analizy nadchodzących wraz z DLC map.

Gry w Biedronce. Ponad 70 pozycji na PC i konsole. Wiedźmin, Far Cry, DOOM, Assassin’s Creed…

Pierwszy film daje graczom rozeznanie i wskazówki dotyczące manewrowania po pustynnej mapie Egiptu. Twórcy sugerują kilka ciekawych miejsc, dzięki którym walka będzie atrakcyjniejsza, jak na przykład pewna wysoka budowla, na którą możemy dostać się jedynie wdrapując się po skrzydle rozbitego samolotu. Nie przedłużając, zobaczcie sami:


The War Machine DLC – co zawiera

Tych, którzy jeszcze (jakimś cudem?) nie wiedzą, informujemy, że Egipt jest tylko jedną z map nadchodzących w The War Machine DLC. Pozostałe dwie to Dunkierka oraz wnętrze tajnego niemieckiego ośrodka, produkującego rakiety V2. The War Machine zaoferuje także nową misję do trybu Wojny, nazwaną Operation Husky, podczas której walczyć będziemy ramię w ramię z aliantami, podczas inwazji na Sycylię. Także tryb Zombie zostanie wzbogacony: rodział The Shadowed Throne, zgodnie z ujawnionymi wcześniej informacjami, przeniesie nas w samo serce III Rzeszy.

Najnowszy trailer dodatku możecie obejrzeć poniżej.


Data premiery CoD II The War Machine

Call of Duty: II  The War Machine będzie miało swoją premierę 10 kwietnia 2018 roku i będzie dostępne na razie na PlayStation 4. Posiadacze Xbox One oraz Windows PCna dodatek poczekają niestety o miesiąc dłużej. Podstawowa wersja gry ukazała się 3 listopada 2017, a The War Machine to już drugi DLC dla tego tytułu.

Wszystko, to, co DLC będzie miało do zaoferowania, skompresowane do jednego obrazka.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%