CoD Modern Warfare – Battle Royale na 200 graczy i gułagi

W kodzie źródłowym Call of Duty: Modern Warfare odnaleziono ciekawe wieści dotyczące planów studia Infinity Ward na tryb Battle Royale.

W plikach Call of Duty: Modern Warfare zaszyto wiele cennych informacji i pisaliśmy już wcześniej o 38 nowych mapach i 23 trybach. Teraz do tematu powracamy z kolejną ciekawostką – tym razem dla tych, którzy gustują w Battle Royale.

CoD Modern Warfare – Battle Royale z ciekawym pomysłem

Czasem w plikach gier można odnaleźć strzępy informacji, a czasem naprawdę grube konkrety, jak w przypadku planów na Battle Royale do najnowszego Call of Duty. Jeden z fanów strzelanki przedstawił swoje znalezisko na forum Reddit i wynika z niego, że deweloper chce zafundować nam walką na ogromną skalę.

Tryb Battle Royale ma zawitać w CoD Modern Warfare na początku 2020 roku. Na jednej mapie znajdzie się nawet 200 graczy, którzy będą wybijać się do ostatniego grając solo, albo w drużynach składających się z dwóch lub czterech żołnierzy.

Ciekawie przedstawia się sposób respawnowania graczy. Jeśli będziemy chcieli wskrzesić towarzysza broni, niezbędne będą nieśmiertelniki zrywane z ciał wrogów. Kiedy spalimy taki nieśmiertelnik i zaniesiemy ciało do ambulansu, te zostanie zawiezione do gułagu. W takim miejscu odbywać się będą walki jeden na jednego pomiędzy wskrzeszonymi graczami i kto wygra, wraca na mapę. Czekający w kolejce na pojedynek mają stanowić widownię, a jak wynika z plików gry, możliwe będą również wielkie ucieczki, gdzie nagle wszyscy więźniowie zostaną respawnowani na głównej mapie battle royale. Taki powrót z martwych nie będzie możliwy jednak przez cały czas trwania meczu. Gułag zostanie bowiem w pewnej chwili zamknięty i nikt się z niego nie wydostanie.

Tryb Battle Royale ma zawierać również nagrody za serie zabójstw (killstreaki), lecz brak dalszych szczegółów w tej sprawie. Ponadto otrzymamy profity za wykonanie konkretnych zadań, jak zabicie określonego gracza lub zajęcie danego punktu na mapie. W każdej chwili będziemy mogli zamienić też nagrody na doświadczenie. W tym celu będziemy musieli dotrzeć do banku, lecz jeśli rozpoczniemy proces wymiany, inni gracze zostaną o tym poinformowani i ściągniemy na siebie ich uwagę.

CoD Modern Warfare – Battle Royale

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: