Co znajdziemy w kolejnych DLC do DriveClub?

W przyszłym tygodniu darmowa Icona Vulcano, a później?

Paul Rustchynsky zdradził poprzez serwis Twitter, że już 28 stycznia dostaniemy darmowe DLC do DriveClub. Dodatek wprowadzi do gry nowe sportowe auto – Iconę Vulcano. Evolution Studios wypuściło właśnie filmik, na którym możemy zobaczyć ową maszynę w akcji.


Przypominamy, że Vulcano jest koncepcyjnym autem z napędem hybrydowym, które zaprezentowano w 2013 roku podczas imprezy Shanghai Auto Show. W mocniejszej wersji H-Turismo znajdziemy 6,0-litrową jednostkę V12 oraz silnik elektryczny o mocy około 160 KM. Maksymalna moc całego napędu dochodzi do 950 KM – wszystko jest przenoszone na tylne koła. Sprint do setki zajmuje 3 sekundy, a prędkość maksymalna samochodu wynosi 349 km/h.

Paul Rustchynsky zdradził, że trwają obecnie pracę nad kolejnymi aktualizacjami do DriveClub, które mają naprawić kilka mniejszych błędów. Chodzi np. o pojawiające się i znikające duchy pojazdów, które zostały zauważone w grze. Zmianie ulegnie również balans trudności. Poza tym Evolution Studios modyfikuje Wydarzenia w ten sposób, by mogło do nich dołączyć jeszcze więcej osób. Obecnie limit uczestników wynosi 453.

Icona Vulcano trafi do DriveClub w darmowej aktualizacji

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet