Co zmieni patch 1.01 do Wiedźmina 3? Oto szczegóły

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że pierwsza łatka poradzi sobie ze spadkami płynności w przypadku wersji tytułu na PS4. Teraz dochodzą do tego nowe informacje.

W niektórych regionach świata możliwe jest już pobieranie Wiedźmina 3 z PS Store w opcji pre-load. Oprócz plików z grą na dysk konsoli trafi premierowy patch, który waży 482.1 MB.


Wcześniej studio CD Projekt RED informowało, że patch poprawi płynność w wersji Dzikiego Gonu na PlayStation 4Jak zauważyli bowiem recenzenci np. z serwisów Kotaku oraz IGN, Wiedźmin 3 na konsoli Sony potrafi nieco zwolnić. Osoby oceniające tytuł narzekały, że dosyć często animacja nurkuje poniżej 30 klatek na sekundę.

Co oprócz podniesionych fps-ów przyniesie ze sobą patch 1.01? Łatka przygotuje przede wszystkim grunt pod nadchodzące DLC, rozwiąże wiele problemów ze stabilnością oraz poprawi ogólną wydajność tytułu.

Jeśli chodzi o questy, premierowy patch zajmie się drobnymi błędami w misjach, naprawi wpisy dotyczące zadań w dzienniku czy usunie błędy dotyczące dialogów.

Zmiany zostaną poczynione również w samej rozgrywce. Tutaj możemy spodziewać się poprawy sztucznej inteligencji oraz poprawionego balansu walki. Łatka ulepszy też zachowanie łodzi podczas żeglugi.

Patch 1.01 do Wiedźmina 3
Patch 1.01 do Wiedźmina 3

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

29 Shares
Share29
+1
Tweet