Co w przepustce sezonowej do Star Wars: Battlefront?

Premiera Star Wars: Battlefront nadchodzi wielkimi krokami i pewnie zastanawiacie się, czy warto wydawać kasę na season pass. 

Już w zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że w ramach przepustki sezonowej otrzymamy cztery DLC wypełnione zawartością, która przeniesie nas w nowe miejsca odległej galaktyki. Dodatkowo otrzymamy dwa tygodnie wcześniej dostęp do każdego z dodatków oraz wyjątkową emotkę Strzelił pierwszy.

Teraz dochodzą do nas kolejne wieści o season pass, choć jeszcze nie poznaliśmy dokładnej zawartości. Peter Moore z EA zdradził jednak na spotkaniu z inwestorami, że wspomniane cztery dodatki zadebiutują w przeciągu 12-18 miesięcy od premiery Star Wars: Battlefront. Oprócz świeżych lokacji, dostaniemy dodatkowe bronie oraz weźmiemy udział w nowych aktywnościach.


Więcej szczegółów o przepustce sezonowej mamy usłyszeć w przyszłym tygodniu. Na koniec warto wspomnieć, że ma ona kosztować 50 dolarów.

Star Wars: Battlefront zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. W Europie tytuł pojawi się 19 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet