Co się dzieje z DriveClub? Mamy najnowsze informacje

Serwery przechodzą gruntowną aktualizację. Kiedy będą stabilne? Co z wersją DriveClub przeznaczoną dla posiadaczy PlayStation Plus?

Kilkadziesiąt minut temu twórcy DriveClub w końcu przerwali prawie trzydniowe milczenie. Na oficjalnym fanpage’u na Facebook, który jest obecnie zdaje się jedynym miejsce komunikacji Evolution Studios z graczami, czytamy że cały czas jest kontynuowana aktualizacja serwerów DriveClub.

Udało nam się uzyskać znaczny wzrost wydajności. To oznacza, że coraz więcej graczy może się podłączyć do rozgrywki. Następna aktualizacja serwerów nastąpi w ciągu najbliższych 24 godzin. To oznacz, że będziemy mogli włączyć kolejne funkcje w grze, które wcześniej zablokowaliśmy ze względu na przeciążenia. Przykro nam, że nie mamy więcej konkretnych informacji w tej chwili. Więcej dowiecie się już jutro – czytamy na oficjalnym fanpage’u.


Niestety twórcy nie napisali nic więcej na temat tego, kiedy będzie dostępne obiecane DriveClub w wersji dla plusowiczów. Pod postem na Facebooku pojawiło się już ponad 230 komentarzy od rozżalonych graczy. Twórcy póki co milczą i nie odpowiadają na zapytania.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet