Chronicle: Runescape Legends z dużą aktualizacją

Nadchodzi nowy rozdział w historii RuneScape, który pomoże lepiej poznać przeznaczenie Legend.

Kolejny rozdział Chronicle: RuneScape Legends rozpocznie się wraz z dużą aktualizacją, sześć tygodni po debiucie tej gry karcianej na platformie Steam. Update oznaczony numerem 1.4 przyniesie długo oczekiwaną, szóstą Legendę – Morvrana, Mistrza Zabójców. Gracze będą musieli użyć swoich wszystkich zdolności, aby osiągnąć sukces i zgarnąć nagrody, których zwieńczeniem będzie dodanie Legendy do swojej kolekcji kart.

Dodanie Morvrana do zestawu Legend już obecnych w grze będzie całkowicie darmowe, ale dopiero po pokonaniu samego Mistrza Zabójców. Równocześnie z nim do Chronicle: RuneScape Legends trafi zestaw unikalnych taktyk i strategii, skutecznych przeciwko wrogom, jak również 37 nowych kart oraz dwie dodatkowe skórki, dzięki którym gracze będą mogli stwarzać własne przygody i dostosować Morvrana do własnych upodobań. Mistrz Zabójców charakteryzuje się agresywną naturą oraz zestawem kart potworów, które czynią z niego niezwykle wymagającego przeciwnika dla wszystkich chcących stanąć z nim w szranki. Aby osiągnąć zwycięstwo gracze będą musieli więc dostosować swoją taktykę walki do nowego trybu rozgrywki


Jeszcze przed pojawieniem się Morvrana w Chronicle dla graczy zostanie przygotowany pierwszy w historii produkcji event – Beach Party, który rozpocznie się w drugiej połowie lata. Szalona impreza doda trzy nowe, skąpane w słońcu tropikalne rejony oraz uchyli rąbka tajemnicy o nadchodzących zadaniach, w których kluczowym elementem końcowego sukcesu będzie współpraca graczy. Oczywiście dla osób biorących udział w eventach czekać będą nowe nagrody, w tym wyjątkowe karty.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 Shares
Share5
+1
Tweet