Chivalry: Medieval Warfare wyląduje także na PlayStation 4 oraz Xbox One

0 komentarzy

Nowe wydanie umożliwi jednoczesną sieciową rozgrywkę nawet 24 graczom, na ponad 25 mapach, dedykowane wsparcie serwerów i nowy tryb kooperacji.

Chivalry: Medieval Warfare dostępna będzie na konsole PlayStation 4 w sklepie PlayStation Store oraz na konsole Xbox One w sklepie Xbox Games Store od 2 grudnia. Tego samego dnia na obu platformach pojawi się również wydanie Chivalry: Medieval Warfare Ultimate Edition, zawierające podstawową wersję gry, oraz dodatki Barbarian Character Pack, Marauding Arbiter Pack, Inquisitive Dreadnaught Bundle i Barbarian Weapon Pack. Przedsprzedaż gry oraz wydania Ultimate Edition, rozpocznie się już 25 listopada na konsolach Xbox One.

W Chivalry: Medieval Warfare znajdziecie 60 rodzajów autentycznych broni z okresu średniowiecza, takich jak miecze, topory, łuki, kusze, oszczepy i wiele więcej, szeroką gamę uzbrojenia, hełmów i machin oblężniczych. To interesująca gra akcji, której warto się przyjrzeć.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się