Chętni na gadżety z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

Pendrive’y, modele do składania czy limitowane edycje słuchawek. Ponadto konsole z grą Star Wars Battlefront i nie tylko.

Sklep Komputronik wrzucił na swoją stronę kilka ciekawych rzeczy, które z pewnością mogą zainteresować fanów Gwiezdnych Wojen.


Świetnie prezentują się modele do składania. Wśród propozycji znajduje się legendarny statek Sokół Millennium, R2-D2, myśliwiec X-wing czy TIE Fighter. Ceny modeli to 79 zł/sztuka.

Dalej mamy przenośną pamięć w kształcie ulubionych bohaterów: R2-D2, Chewbacca, C-3PO, Boba Fett, Darth Maul, Yoda czy Stormtroopera. Ceny w zależności od bohatera i pojemności wahają się od 84,90 zł do 119,90 zł.

W ofercie Komputronik można znaleźć także słuchawki z limitowanych edycji w stylu Star Wars. Zestaw SMS Audio On Ear Wired Street for Star Wars wyposażono w funkcje pasywnej redukcji szumów oraz wzmocnienia modulacji tonów niskich. W serii Star Wars można znaleźć również słuchawki nawiązujące do Galaktycznego Imperium, rebeliantów, szturmowców czy łowcy nagród Boba Fett. Ich cena to 499 zł.

SMS Audio On Ear Wired Street for Star Wars Storm Trooper
SMS Audio On Ear Wired Street for Star Wars Storm Trooper

Limitowane serie Star Wars przygotował także Turtle Beach. Zestaw słuchawkowy Turtle Beach Star Wars X-wing Pilot, z odłączanym mikrofonem i wbudowanym kontrolerem głośności i wyciszania mikrofonu, inspirowany jest pilotami rebelianckich myśliwców. Jego koszt to 259 zł.

Mamy też model Turtle Beach Star Wars Sandtrooper, do którego dołączono zestaw wymiennych nakładek z symbolem Imperium Galaktycznego. Słuchawki Sandtrooper można nabyć za 449 zł.

Turtle Beach Star Wars Sandtrooper
Turtle Beach Star Wars Sandtrooper

Na koniec coś dla osób, które myślą o kupnie PlayStation 4 czy Xboksa One, a przy okazji chcą zgarnąć wydane niedawno Star Wars Battlefront.

Komputronik przygotował dla takich graczy specjalne zestawy Star Wars. W skład pierwszego wchodzi konsola PS4 z grą Star Wars Battlefront (za 1699 zł), drugi pakiecik to z kolei Xbox One z tym samym tytułem, jednym z modeli do składania (można wybrać R2D2, X-wing Star Fighter, Tie Fighter, Millennium Falcon) oraz grą FIFA 16 (za 1649 zł).

Zestaw z Xbox One
Zestaw z Xbox One

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

18 Shares
Share18
+1
Tweet