Chcesz kolekcjonerkę Fallout 4 z repliką Pip-Boya? “To niemożliwe”

Bethesda nie sądziła, że fani Fallout 4 rzucą się na specjalne wydanie gry taką hordą. Ktoś z Was załapał się jeszcze na Pip-Boya?

Bo jeśli myśleliście o tej pięknej edycji kolekcjonerskiej, lecz jeszcze nie złożyliście na nią zamówienia przedpremierowego, jest już za późno.


Bethesda wyznaje w rozmowie z serwisem Gamespot, że wszystkie egzemplarze zestawu Fallout 4 z repliką Pip-Boya zostały wyprzedane, a zapasy kolekcjonerki nie będą uzupełniane. Powód? Fabryka produkująca gadżet nie wyrabia z produkcją i leci na pełnych obrotach, żeby dostarczyć na premierę tytułu te Pip-Boye, które zostały już zamówione w pre-orderach.

Doszliśmy do punktu, w którym wracając do fabryki słyszeliśmy tylko: “Chłopaki, przepraszamy, ale nie jesteśmy w stanie wyprodukować więcej towaru” – wyjaśnia Pete Hines z Bethesdy.

Przypominamy, że Pip-Boy 3000 dołączany do edycji kolekcjonerskiej Fallout 4, to wierna replika urządzenia, którą będzie nosił bohater gry. Co ważniejsze, będzie ona funkcjonalna. Wystarczy umieścić w środku smartfona (nie wszystkie modele pasują!) i gotowe.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet