Chcecie pograć za darmo w Call of Duty: Infinite Warfare? Jest taka szansa!

Ciekawa akcja na Steam.

Od dziś do niedzieli do godz. 22.00 czasu polskiego możecie wypróbować tryb mutliplayer w Call of Duty: Infinite Warfare całkowicie za darmo. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przetestować gry, to warto to zrobić teraz, a może akurat najnowsza odsłona Call of Duty przypadnie Wam do gustu?

Link do pobrania Call of Duty: Infinite Warfare za darmo.

Jeśli tak, to Activision przygotowało promocję na grę, która teraz jest do kupienia o połowę taniej niż wcześniej – 29,99 euro. Nie jest to jednak najlepsza cena, patrząc na polskie warunki. Wersję w pudełku możecie dostać w podobnej cenie na naszym rynku, aczkolwiek biorąc pod uwagę zagraniczne realia, kwota jest atrakcyjna.

Dawno przez zapowiedź gry nie przewinęła się tak ogromna fala hejtu, jaka miała miejsce w maju tego roku w trakcie pierwszej prezentacji Call of Duty: Infinite Warfare. Zapewne wielu z Was pamięta, że zwiastun gry na YouTube pobił niechlubny rekord serwisu, notując największą w historii liczbę minusów w stosunku do plusów oceniających materiał. Do dziś patrząc na jego statystyki łapię się za głowę. Prawie 36 mln wyświetleń wideo i ponad 3 mln „łapek w dół” w stosunku do 550 tys. „łapek w górę” – totalna porażka marketingowa. Co więcej, gracze dali upust swoim emocjom także w serwisie Metacritic, gdzie średnia ocen nowego Call of Duty oscyluje w granicach 3/10. Zaraz obok widzimy natomiast średnią ze światowych recenzji redakcyjnych – 78/100 punktów w przypadku wersji na PlayStation 4 (a taką właśnie testowałem). Kto ma rację? Tak naprawdę tych dwóch średnich w ogóle nie powinno się zestawiać, bowiem w przypadku ocen graczy, pokazują jedynie ich poziom frustracji dotyczący konwencji, w którą poszedł producent. Tego zdania będę się trzymał kurczowo niczym babcia poręczy w autobusie. Zresztą co mi tam. Już teraz mogę jasno stwierdzić, że Call of Duty: Infinite Warfare trzyma poziom i pod kilkoma względami jest jedną z najlepszych części całej serii. A grałem w każdą z nich – pisaliśmy w naszej recenzji Call of Duty w zeszłym roku. Pełną treść wraz z recenzją znajdziecie w tym miejscu.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.