Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cena Star Wars Jedi Upadły Zakon. Edycja standardowa, specjalna i z bundle z konsolą

Dzisiaj premiera Star Wars Jedi Upadły Zakon. Gra okazała się prawdziwym hitem, zatem możemy sięgnąć po nią bez obawy, że dostaniemy zbugowanego średniaka.

Jeszcze przed premierą pojawiały się obawy związane ze Star Wars Jedi Upadły Zakon, a wszystko przez to, że Electronic Arts zakazało publikacji recenzji, które pojawiły się w sieci dopiero dzisiaj. Dodatkowo gra nie została udostępniona w ramach traiala w EA i Origin Access, co również skłaniało niektóre osoby do rozmyślań w stylu: czyżby ktoś nie chciał, by przed premierą pojawiły się niepochlebne opinie i oceny tytułu? Ostatecznie jednak… mamy hit i najlepszą grę Star Wars wydaną przez Elektroników. Wynika tak niezbicie z pierwszych recenzji, z których średnia w przypadku wersji PC to grube 90/100 (według Metacritic). Jeśli zatem nie chcieliście kupować kota w worku, a macie chętkę na nowe Gwiezdne Wojny, poniżej podrzucamy linki do ofert:

Star Wars Jedi: Upadły zakon – zwiastun live-action

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%