CDP wyjawia nowe szczegóły o Wiedźminie 3. Wcielimy się nie tylko w Geralta!

0 komentarzy

To jednak nie wszystko, pracujący nad grą Konrad Tomaszkiewicz i Mateusz Tomaszkiewicz zdradzają znacznie więcej informacji.

W trakcie imprezy urodzinowej magazynu CDA, zadano producentom szereg pytań dotyczących długo oczekiwanej produkcji. Jeśli chcielibyście odkryć wszystkie smaczki występujące w rewelacyjnie zapowiadającym się RPG, będziecie zmuszeni ukończyć pozycję przynajmniej trzy razy. W trakcie rozgrywki natrafimy także na sekwencję, podczas, których wcielimy się w innych bohaterów niż Geralt. Jak zapewne pamiętacie, podobne rozwiązanie było zaimplementowane w poprzedniej odsłonie.

System alchemii związany z tworzeniem mikstur, będzie podobny do tego jaki znamy z pierwszego Wiedźmina. Rzecz jasna rodzajów eliksirów będzie pod dostatkiem, a efekty ich działania będą znacząco się między sobą różnić. Osoby cieszące się z możliwości personalizowania wyglądu bohatera, na pewno ucieszy fakt, iż protagonistę będzie można pozbawić brody i wybrać fryzurę według naszego upodobania.

Nad produkcją pracuje więcej niż 200 osób, chociaż rola samego Andrzeja Sapkowskiego przy tworzeniu gry jest raczej marginalna. Deweloperzy konsultują się z nim głównie w sprawach dotyczących wiedźmińskiego uniwersum.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się