CD Projekt zamierza produkować cztery gry równolegle

Prezes spółki poinformował również, kiedy poznamy plany firmy na przyszłe lata.

Adam Kiciński ujawnił w rozmowie z agencją ISBnews, że CD Projekt chce zająć się większą liczbą gier w jednym czasie. Plan jest taki, by wyodrębnić cztery zespoły. Dwa z nich miałyby grzebać przy ogromnych produkcjach, dwa kolejne przy nieco mniejszych projektach.

– Budujemy pod to struktury. Nadal będziemy inwestować w segment mobilny. Marka The Witcher Battle Arena przechodzi powoli do historii, ale na Arenie zbudowaliśmy kompetencje i zespół, który się rozrasta i cały czas intensywnie pracuje – powiedział Kiciński.

Przy okazji prezes CD Projekt potwierdził, że plan spółki na przyszłe lata poznamy w marcu przyszłego roku. Liczymy, że padnie wówczas jakieś zdanie odnośnie przewidywanej daty premiery Cyberpunk 2077. Jak dowiedzieliśmy się niedawno, została ona już ustalona, lecz jeszcze nieujawniona publicznie.

Adam Kiciński wyznał również, że sprzedaż dodatku Serca z Kamienia jest satysfakcjonująca, spełniając tym samym oczekiwania firmy. Żadne liczby jednak nie padły. Co do drugiego DLC, czyli Krew i Wino, usłyszeliśmy jedynie to, co też już wiadomo – dodatek zadebiutuje w pierwszym półroczu 2016 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Tak

    Fajnie jakby zrobili pierwszego wiedźmina zremasterowali i powstało coś na kształt 3 tylko ze stara fabułą itd. =D

  • Arhyo

    Chciałbym, aby popracowali nad odświeżonymi wersjami dwóch poprzednich Wiedźminów, na konsole nowej generacji.

115 Shares
Share115
+1
Tweet