Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

CD Projekt wysoko w rankingu 100 najszybciej rozwijających się firm w Europie!

Ogromny sukces polskiego wydawcy. Financial Times ogłosił wyniki prestiżowego rankingu, w którym CD Projekt znalazł się w elitarnym gronie.

Financial Times opublikował raport 100 najszybciej rozwijających się firm w Europie. Polski CD Projekt zajął 51. miejsce, zaliczając spory skok w porównaniu z zeszłorocznym zestawieniem. Wtedy to spółka była na 66. pozycji.

Financial Times brał pod uwagę wzrost przychodów w latach 2013-2016 i jak nietrudno się domyślić, premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz dwóch dużych dodatków zapewne miała duży wpływ na wynik w rankingu. Dobrą sytuację polskiej spółki potwierdzają również pozytywne wyniki na polskiej giełdzie. W marcu tego roku CD Projekt znalazł się w WIG20, czyli grupie największych spółek polskiego GPW.

Mamy więc nadzieję, że dobra kondycja polskiej firmy zaowocuje znakomitą premierą gry Cyberpunk 2077, na którą wielu fanów czeka z niecierpliwością. Data wydania nie jest jeszcze znana, ale liczymy, że więcej na temat tego dużego i obiecującego projektu dowiemy się już w czerwcu w trakcie targów E3 2018.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%