CD Projekt RED zapowiedział nową grę w uniwersum Wiedźmina. Galeria i trailer!

CD Projekt RED zapowiedział nową grę w uniwersum Wiedźmina. Galeria i trailer!
Hot! Newsy
wither-battle-arenaThe Witcher: Battle Arena to sieciowy tytuł Free to Play, który powstaje z myślą o platformach mobilnych.
Gra jest tworzona przy współpracy ze studiem Fuero Games i będzie rasowym przedstawicielem gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). - Interfejs został zaprojektowany specjalnie dla urządzeniach mobilnych - czytamy na stronie projektu. Tytuł ruszy pod iOS, Android oraz Windows. Rozgrywka w The Witcher: Battle Arena będzie się sprowadzać do rywalizacji dwóch drużyn. W każdym zespole znajdą się po trzy osoby. CD Projekt RED obiecuje, że nie będzie zdzierał z graczy złotówek bezsensownymi mikropłatnościami. - Wszystko w The Witcher: Battle Arena jest do odblokowania za darmo. Nasz system jest uczciwy, wyważony i na pewno nie będzie tak, że trzeba grać wiecznie, by coś odblokować. Jeśli chcesz jednak zdobyć coś szybciej, kupisz to za rozsądną cenę - przekonują twórcy tytułu.

The Witcher: Battle Arena - tak się prezentuje

Każdy bohater w grze ma oferować - jak można się łatwo domyślić - szereg unikalnych umiejętności oraz własny styl. Do wyboru ośmiu wojowników, galeria grafik poniżej. [gallery columns="4" ids="7243,7244,7245,7246,7247,7248,7249,7250"]

 Na deser malutki screen z gameplay'a!

wither-battle-arena-9

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie