CD Projekt RED podaje ważne wieści na temat swojej gry w PS Plus

PS-Plus-CD-Projekt-RED
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Studio CD Projekt RED podało, do kiedy posiadacze PS Plus Premium mogą sprawdzać za darmo Wiedźmina 3. Edycja Kompletna znanej gry jest dostępna w formie triala.

Wersja próbna polskiego hitu jest dostępna w PS Plus Premium od końca lipca. Więc możemy ją pobierać i sprawdzać bez dodatkowych opłat w ramach wspomnianego abonamentu. Wcześniej studio CD Projekt RED nie ujawniało, do kiedy pozwoli na taką zabawę. Właśnie się to zmieniło. Trial gry Wiedźmin 3 Edycja Kompletna wkrótce zniknie z PS Store.

Trial Wiedźmina 3 w PS Plus. Pogramy jeszcze w październiku

Polacy poinformowali w mediach społecznościowych o zbliżającej się śmierci wersji próbnej Wiedźmina 3:

Wiedźmini przechodzą przez Próbę Traw, a gracze przez… bezpłatne próby! Każdy abonent PlayStation Plus Premium może teraz wypróbować grę Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Kompletna na PlayStation 5 przez cztery godziny! 🎮 Wersja próbna będzie dostępna do 29 października.

CD Projekt RED

Zatem mamy jeszcze sporo czasu, by sprawdzić trial. Choć pytanie podstawowe – któż z zainteresowanych przygodami Geralta jeszcze nie grał w Dziki Gon? No, zapewne znajda się i tacy, którzy dopiero zaczynają przygodę z gamingiem. Skoro jesteś w tej grupie i posiadasz PS+ Premium, możesz pobawić się przy Wieśku przez 4 godziny. To oczywiście niewiele w porównaniu do tego, jak długi jest Wiedźmin 3, lecz żeby liznąć sam klimat, w zupełności wystarczy. Trial pobierzesz z PlayStation Store pod tym linkiem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie