Wiedźmin 3 w PS Plus! Sprawdzaj grę za darmo na PS5 i PS4

PS-Plus-Wiedzmin-3
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wiedźmin 3 trafił do PS Plus w formie wersji próbnej. Mogą ją pobierać posiadacze abonamentu w wersji Premium. Co ciekawe, to Edycja Kompletna polskiego hitu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna to kolejna duża gra, która otrzymała trial dostępny w ramach PS Plus Premium. Choć miliony osób znają ten tytuł, pewnie znajda się i tacy, którzy dopiero zabierają się za przygody Geralta z Rivii. Przed kupnem pełnej wersji, można sprawdzić tytuł za darmo w subskrypcji PS+. A po przetestowaniu gry kupisz ją taniej korzystając z promocji na doładowania portfela w PS Store. Tak samo można zaoszczędzić na abonamencie.

PS Plus i Wiedźmin 3 w promocji, dzięki tanim doładowaniom

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Pobierz trial Wiedźmina 3 z PS Store

Całe szczęście, że dostaliśmy wersję próbną, którą można ogrywać przez okrągłe 4 godziny. W tym czasie zdążymy nacieszyć się zarówno wstępem i liźniemy nieco eksploracji świata oraz walki z potworami. Trial pobierzesz pod tym linkiem:

Czym jest Wiedźmin 3, tego chyba nie trzeba tłumaczyć. Gra od lat cieszy się ogromną popularnością i doczekała się nawet edycji next-genowej na PC oraz konsole nowej generacji.

Marka przeżywa też kolejną młodość dzięki serialowi emitowanemu na platformie Netflix. Obecnie możemy oglądać trzeci sezon, w którym po raz ostatni jako Białego Wilka widzimy Henry’ego Cavilla. W trzecim sezonie jego miejsce zajmie Liam Hemsworth.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie