Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

2 komentarze

CD-Action już bez płyty. Mocno spada cena!

Wielka zmiana w najpopularniejszym polskim magazynie o grach. Co zamiast płyty?

Redakcja CD-Action ogłosiła właśnie, że nowy numer nie będzie mieć płyty DVD z grami i różnego rodzaju innymi treściami oraz programami. Czytelnicy dostaną za to zdrapkę z kodami, umożliwiające pobranie danych gier na przykład z platformy Steam. To wielka zmiana dla magazynu, który słynął z tego, że własnie miał płytę w zestawie.

Oprócz tego wydawnictwo obniża cenę magazynu CD-Action. Teraz będzie on kosztować 9,99 zł. Wcześniej jego cena oscylowała w granicach 17 zł w zależności od wydania.

Na forum CD-Action pod wpisem redakcji o nowej cenie i braku płyt, od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, co nie powinno specjalnie dziwić. Obecnie gracze komputerowi od wielu lat korzystają przede wszystkim z kodów na gry.

Co znajdzie się w noym numerze? W ramach pełnych wersji w formie kodów ze zdrapek dostępne będą:

  • Ultra Street Fighter IV
  • Pixel Heroes: Byte & Magic
  • Skyhill

Taka zmiana również Wam przypadła do gustu? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Źródło: CD-Action

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%