Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Magazyn CD-Action przekazuje świetne wieści. To nie koniec magazynu!

Po dwumiesięcznej niepewności, co dalej z CD-Action, dzisiaj docierają do nas naprawdę pozytywne informacje.

Pod koniec kwietnia redakcja CD-Action informowała o kłopotach związanych z dalszym funkcjonowaniem marki. Wydawnictwo Bauer zdecydowało się wówczas zamknąć około 20 swoich tytułów prasowych, w tym właśnie CD-Action. Historyczny magazyn, który wychował pokolenia graczy, jednak przetrwał burzę!

CD-Action pod skrzydłami Fantasyexpo

Wczoraj, tuż przed północą, redakcja CD-Action przekazała na swojej oficjalnej stronie internetowej, że prawa do marki CD-Action (oraz PC Format) przejęła od wydawnictwa Bauer agencja gamingowa Fantasyexpo.

Zaznaczono, że nie musimy obawiać się o papierowy magazyn, który będzie ukazywać się zgodnie z harmonogramem, a za tworzenie go odpowiedzialna będzie dobrze wam znana ekipa. Dodatkowo odświeżeniu ulegnie sam serwis internetowy CD-Action.

Życzymy zatem całej redakcji CD-Action powodzenia na nowej drodze i cieszymy się, że tak kultowa wśród polskich graczy marka jednak przetrwała!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się