Nic już nie stoi na drodze do premiery nowego Call of Duty

Jeszcze niecały miesiąc i ruszymy na kolejną wirtualną wojnę.

Jeśli czekacie na nowa odsłonę Call of Duty, mamy dla Was świetnie wieści. WWII okryło się złotem, o czym informuje poprzez serwis Twitter Glen Schofield, szef studia Sledgehammer Games.

Oznacza to, że prace nad podstawową zawartością gry zostały ukończone i pozostaje wypalić płytki, by następnie wysłać je do sklepów. Przypominamy, że premiera strzelaniny już niedługo – 3 listopada. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Jak pisze Glen Schofield, teraz wszystko w rękach fanów. Wy zamierzacie zagrać w nową odsłonę słynnej serii?

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych map powraca w nowym Call of Duty

Carentan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych map w historii serii Call of Duty. Pojawiła się w oryginalnym Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, jak również Call of Duty 2.

Teraz mapa zmierza do Call of Duty: WWII w zupełnie nowej wersji. Gracze wywalczą sobie drogę przez zniszczone budynki i ufortyfikowane ulice dotkniętego wojną francuskiego miasteczka w bitwie o istotną, zajętą przez Niemców twierdzę. Carentan zadebiutuje w dniu premiery gry jako bonusowa mapa dla posiadaczy Przepustki Sezonowej. Zestaw dodatków już teraz jest całkiem spory, a dodanie mapy Carentan dopełnia jego zawartość.

Przemierz wszystkie fronty wojny dzięki Przepustce Sezonowej dla Call of Duty: WWII. Kontynuuj spektakularną przygodę w czterech zestawach DLC zaplanowanych na rok 2018, dzięki którym trafisz na nowe oraz kultowe mapy, poznasz kolejne rozdziały z Nazi Zombies oraz weźmiesz udział w dodatkowych misjach trybu Wojna – czytamy w opisie Przepustki Sezonowej.

Call of Duty mapa

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.