Nowe atrakcje już w Call of Duty: WWII

Jest również aktualizacja.

Jeśli lubicie posiedzieć przy Call of Duty: WWII, już od wczoraj czeka na Was nowe społecznościowe wydarzenie w grze – The Resistance. Zabawa potrwa do 27 stycznia.

Dołącz do nowej dywizji – ruchu oporu, zbieraj bronie, mundury i ekwipunek wykorzystywany w powstaniach w różnych zakątkach rozdartej wojną Europy i bierz udział w nowych, ograniczonych czasowo trybach gry. Dodatkowo, w każdym tygodniu wydarzenia, otrzymuj darmowy zrzut zapasów ruchu oporu i graj na zmieniających się cyklicznie listach gier z podwójnymi PD – takim oto opisem deweloperzy zachęcają do zabawy. Kalendarz wyzwań zobaczycie na grafice poniżej.

  • Nowa dywizja – ruch oporu utożsamia umiejętności i doświadczenie bojowników rozsianych po Europie i pozwala na korzystanie z noża taktycznego, pistoletu SAP i innych umiejętności, które mogą odmienić losy bitwy, takich jak możliwość zakłócania map wroga.

Wśród trybów gry, dostępnych podczas wydarzenia, zagramy w:

  • Demolka – Zatrzymaj wrogą machinę wojny w trybie Demolka, gdzie jedna drużyna ma za zadanie podkładać i bronić bomb, podczas gdy druga próbuje ich powstrzymać.
  • Polowanie na rekwizyty – Opanuj do perfekcji umiejętność podstępu w trybie Polowanie na Rekwizyty, gdzie jedna drużyna przyjmuje formę codziennych przedmiotów rozrzuconych po polu bitwy, a druga musi je wyśledzić i zniszczyć.

Ponadto w Call of Duty: WWII wylądowała ważna duża aktualizacja. Patch dodaje do gry nowe bronie i tryby, zajmuje się odświeżeniem interfejsu (Sztab nie jest już domyślną opcją) i menu oraz modyfikuje balans rozgrywki, m.in. usuwając oszołomienie po wybuchach powodowanych przez naszych towarzyszy z drużyny. Eksplozje nie będą już wpływały negatywnie na poruszanie się, choć efekt trzęsącego się ekranu został zachowany.

Call of Duty: WWII

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.