Prywatna beta Call of Duty: WWII, czyli dla kogo?

Sony zadbało o ciekawy bonus dla posiadaczy PlayStation 4.

Dzisiaj o godzinie 20:00 zobaczymy oficjalną zapowiedź Call of Duty: WWII. Spodziewamy się zwiastuna oraz pokaźnej porcji nowych informacji. W końcu wiele osób czekało na TAKIE Call of Duty. Mamy powrót do czasów drugiej wojny światowej, co oznacza zarazem zerwanie z kosmicznym wizerunkiem serii. Ciekawe, na jak długo…

Premiera Call of Duty: WWII została zaplanowana na 3 listopada tego roku, lecz jeszcze przed nią będzie okazja zapoznać się z tytułem osobiście. Do sieci przedostały się bowiem kolejne materiały promocyjne dotyczące strzelaniny, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że…

Activision zorganizuje prywatne testy beta Call of Duty: WWII, które rozpoczną się najpierw – dzięki umowie pomiędzy wydawcą a Sony – na konsoli PlayStation 4. Skoro na plakacie wspomniano, że testy będą First on PlayStation 4, w późniejszym terminie zostaną zapewne udostępnione również dla graczy z PC oraz Xbox One.

Żeby wziąć udział w prywatnej becie Call of Duty: WWII należy w zasadzie zrobić jedno – zamówić grę przedpremierowo. I jak – skusicie się?

Ponadto na rynku pojawi się Call of Duty: WWII Pro Edition, pakiecik zawierający grę, steelbooka, Przepustkę Sezonową oraz „dodatkową zawartość”. Możliwe, że szczegóły poznamy już za kilka godzin.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.