Bez marketingowej ściemy. Czysta walka z nowego Call of Duty

Bez marketingowej ściemy. Czysta walka z nowego Call of Duty
E3 2017 Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 Targi E3 XOne

Na dokładkę oficjalne screeny.

Activision wypuściło z okazji targów E3 2017 kilka screenów z Call of Duty: WWII, a na YouTube’owym kanale jackfrags znaleźliśmy 13 minut rozgrywki z trybu multiplayer. Jest zatem szansa zobaczyć, jak prezentuje się front w nowej odsłonie słynnej serii.

Tworzone przez Sledgehammer Games Call of Duty: WWII oferuje mnóstwo nowych trybów wieloosobowych zawierających rozwiązania i innowacyjne elementy rozgrywki, które przerzucają graczy w miejsca z najbardziej rozpoznawalnych europejskich frontów II wojny światowej.

Gracze mogą zaciągnąć się do wojska przez wybór jednej z pięciu charakterystycznych dywizji z czasów II wojny światowej, zmieniając tym samym swoją perspektywę na zaangażowanie w karierę w trybie wieloosobowym. Dołącz do Dywizji Powietrznodesantowej, która rozpoczyna walkę, porusza się szybko i pozostaje cicho; do Dywizji Górskiej, gdzie skupieni strzelcy wyborowi są precyzyjni i zabójczy; do Dywizji Piechoty jako główna siła wbijająca się w przeciwnika; do Dywizji Pancernej, która wytacza najcięższe działa; lub do Korpusu Ekspedycyjnego, który podgrzewa atmosferę amunicją zapalającą. W dodatku do podstawowych doświadczeń wieloosobowych dostępnych do przetestowania na E3, gracze będą mogli sprawdzić Wojnę tworzoną we współpracy z Raven Software – fabularyzowany tryb zderzający żołnierzy Aliantów i Osi w drużynowych starciach o strategiczne cele.

Multiplayer Call of Duty: WWII oferuje dostęp do Kwatery Głównej, pierwszego w historii serii Call of Duty nowego spojrzenia na ekosystem wieloosobowy, dając społeczności całkowicie nowe sposoby na łączenie się, współzawodniczenie i interakcję.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie