Call of Duty: WWII – potwierdzone bonusy dla PS4

Co zyskamy kupując Call of Duty: WWII w wersji na PlayStation 4?

Za dwa dni najnowsza odsłona Call of Duty zostanie zaprezentowana całemu światu. Specjalny streaming przedstawiający WWII zaplanowano na 26 kwietnia (środa) o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Na pewno zobaczymy zwiastun, może gameplay i poznamy choćby przybliżoną zawartość nadchodzących dodatków. Jak już wcześniej wynikało z przecieków, Sony podpisało umowę z Activision, dzięki której posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć na coś ekstra.

Co konkretnie? Chodzi o wcześniejszy dostęp do paczki z mapami do trybu sieciowego. Jeśli jesteśmy właścicielami PS4, wszystko mamy ograć 30 dni przed osobami z PC oraz Xbox One. Potwierdza to specjalna nalepka na okładce Call of Duty: WWII w wersji na konsolę od Sony. Covery pojawiły się na brytyjskim Amazonie:

Call of Duty: WWII – wyciekły pierwsze screeny

Oficjalny zwiastun już niebawem, tymczasem czas zerknąć na screeny.

Wczoraj Activision zapowiedziało najnowszą odsłonę Call of Duty, która tym razem przeniesie graczy na front II wojny światowej. Nie dalej jak kilkanaście godzin po tym wydarzeniu, do sieci trafiły trzy pierwsze screeny.

Dotarł do nich użytkownik Reddit o pseudonimie braderz_12. Otóż podobno udało mu się je ściągnąć ze strony z logowaniem na witrynie Call of Duty. Oczywiście screeny już zniknęły ze strony Call of Duty, ale jak to zwykle bywa, w sieci nic nie ginie.

Ciekawe na ile te screeny pokazują prawdziwą grę. Zerknijcie poniżej.

Przy okazji zachęcamy także do naszego tekstu na temat przyszłości Call of Duty.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.