Lubicie polski dubbing w grach? Wiadomo, kogo usłyszymy w Call of Duty: WWII

Premiera już za trzy tygodnie.

Activision ujawnia, że Józef Pawłowski użyczy głosu postaci Ronalda „Reda” Danielsa, głównego bohatera Call of Duty: WWII, wyczekiwanej przez fanów gry, której polska premiera zaplanowana jest na 3 listopada. Dołączy do niego Marcel Sabat w roli Roberta Zussmana – najlepszego przyjaciela Reda i członka oddziału, lojalnego żołnierza o silnym duchu walki.

Call of Duty: WWII to mocno wyczekiwany powrót do największej wojny w historii i świata w obliczu jarzma tyranii. Gracze zostaną pochłonięci przez walkę w trzech obszernych trybach: Kampanii, Rozgrywkach wieloosobowych oraz Nazi Zombies. Tryb fabularny przenosi grających na europejski front, gdzie w zupełnie nowej opowieści poznają ważne miejsca z czasów II wojny światowej.

11 premier gier na obecny tydzień. Ekskluzywnie dla PS4, bulwersujący humor, chwila prawdy dla twórców Gothica…

Wcielenie się w Ronalda „Reda” Danielsa w Call of Duty: WWII pozwoliło mi naprawdę sprawdzić się i doświadczyć unikatowej narracji gry w wyjątkowy sposób – powiedział Józef Pawłowski, znany z ról w Miasto 44, Belfer oraz Jack Strong. – Red wiele przeżywa w trakcie opowiadanej historii, przez co i ja musiałem się wykazać.

Rolę Roberta Zussmana skomentował Marcel Sabat: Naprawdę doceniam to doświadczenie – niesamowicie jest stać się częścią tak znanej, uwielbianej marki. Zdecydowanie zrobiłbym to ponownie, jeśli nadarzy się okazja.

Kampania fabularna to oczywiście nie wszystko. Multiplayer Call of Duty: WWII  to powrót do korzeni serii i systemu walki, który zdefiniował markę, z dynamicznymi potyczkami oraz ikonicznym arsenałem broni i wyposażenia. Ostatni tryb, Nazi Zombies, to nowy, przerażający scenariusz kooperacyjny, przedstawiający straszną historię, mroczną i zawikłaną, która wiąże się z uwolnieniem armii nieumarłych.

Źródło: Activision, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.